niedziela, 1 kwietnia 2012

Collife

Tym razem chciałam Wam zaprezentować produkty marki Collife.

Kolageny stanowią 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy białek skóry. Są podstawowym komponentem tkanki łącznej z której są zbudowane m.in. stawy, kości, ścięgna, zęby, skóra i podwięzie. Kolageny są niczym fundament, na którym oparta została struktura ludzkiego organizmu. Nie ma tkanek i narządów zbudowanych bez użycia tych szczególnych białek. 
Kolagen marki Collife jest wyjątkowym osiągnięciem kosmetologii, której zadaniem jest przywracanie czynności urody i ciała przy zastosowaniu zdobyczy interdyscyplinarnej wiedzy. Kolagen marki Collife swoje właściwości zawdzięcza opatentowanej metodzie otrzymywania, która pozwala wyizolować nienaruszone, „żywe” cząsteczki tropokolagenu w uwodnionej postaci. Cząsteczki te są skutecznie asymilowane przez organizm ludzki, a następnie wykorzystane do odbudowy uszkodzonej struktury kolagenowej skóry i innych narządów. 


Należy podkreślić, że kolagen można stosować w każdym wieku także do pielęgnacji skóry rąk, stóp i paznokci. 

Mój zestaw:Dostępne preparaty marki Collife:


Zaprojektowany do indywidualnego stosowania w warunkach domowych.
Preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu.
W szczególności zaleca się jego stosowanie w pielęgnacji skóry trądzikowej, skóry przetłuszczającej się, usuwaniu zaskórników, jak również do podnoszenia owalu twarzy (liftingu).
Wspomaga przywracanie naturalnej barwy włosom, brwiom i rzęsom.
Rekomendowany jest do regeneracji skóry w miejscach występowania rozstępów, np. na rozstępy biustu wywołane otyłością lub laktacją. Jest również polecany do pielęgnacji męskich narządów płciowych i skóry krocza u obu płci, zwiększając komfort seksualny.
Może być także stosowany pomocniczo w bólach stawów, mięśni oraz nerwobólach.Preparat wspomaga odnowę komórkową skóry, powodując wygładzenie zmarszczek i bruzd. Jest szczególnie polecany do stosowania na skórę twarzy, szyi i dekoltu przywracając jej młodzieńczą sprężystość i gładkość.
Kwas hialuronowy zastosowany w niniejszym preparacie jest obok kolagenu najważniejszym biopolimerem obecnym w tkance łącznej, odpowiedzialnym za wiązanie wody.Do stosowania na całe ciało. Zapewnia głębokie, intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Wyrównanie niedoborów wody sprzyja pobudzeniu naturalnych mechanizmów odnowy skóry i przyspiesza jej regenerację.
Dodatkowo, dzięki obecności melaniny wzrasta odporność skóry na promieniowanie UV.


Preparat przygotowany specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji okolicy oczu, w szczególności zmęczonych i zaczerwienionych. 
Zawarty w preparacie kolagen pomaga regenerować rogówkę i ciało szkliste oka.
Łzy Kolagenowe należy aplikować po 2-3 krople na każdą powiekę, przyjemniej dwa razy dziennie. Po nałożeniu, Łzy Kolagenowe należy delikatnie wmasować w powieki.

Ułatwia wchłanianie kolagenu w czasie zabiegu kolagenowego.
W trakcie wklepywania preparatu kolagenowego Collife można pojawić się wrażenie ściągającej się skóry. Należy wówczas zwilżyć pole aplikacji płynem Tonic post-MASSAGE i ponownie wmasowywać pozostały na twarzy preparat.Jeżeli jesteście zainteresowane zapraszam Was na stronę http://www.collife.pl/ 
Myślę, że oferta powinna szczególnie zainteresować gabinety kosmetyczne, ponieważ sama po sobie mogę przyznać, że ten produkt działa. W dodatku marka Collife przeprowadza aktualnie specjalne szkolenia.

Asia

1 komentarz:

  1. Pierwszy raz słyszę o tej firmie ;-)
    Może akurat będzie taka dobra, trzeba wypróbować :)

    OdpowiedzUsuń